Angielski Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projektowanie ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament u notariusza
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest ważny na całym świecie. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim z łatwością udowodnimy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, czy podczas składania papierów na studia. Dokładnie podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie wszędzie można zdać taki egzamin. Taką możliwość oferują tylko profesjonalne kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zdobywamy profesjonalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, powinno się skorzystać z usług szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu ciężko jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres umiejętności i jest dostosowany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Ułatwia to dostanie się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania prościej jest się do nich ustosunkować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony specjalnie dla najmłodszych. Określa on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość otrzymać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich stopień zaawansowania i motywuje do następnych działań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do trudniejszych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje opcję zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego dorosłym. Zdany egzamin udowadnia posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Umożliwia kontynuację nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz możliwość pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zaliczenie egzaminu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będziesz mieć problemów w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z lektoratu na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając odpowiednie wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest ceniony przez najlepsze firmy. Informuje, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno w codziennym życiu, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Oświadcza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też opcja podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia praktyczne używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to istotne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Nauka do tego egzaminu obejmuje specjalistyczne słownictwo wymagane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny poziomu wiedzy. Potwierdza to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy okazję kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję i zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Oczywiście rodzaj egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie potrafimy ocenić naszych predyspozycji językowych, warto jest udać się do szkoły językowej. Tam nauczyciele ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta adekwatnie do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też związane z tym, co zamierzamy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam niezbędny do konkretnej pracy, za pewne wybierzemy inny, niż w przypadku składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.