Dekoracje weselne kościołów Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja laserowa Toruń
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na ślub, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, które będą odpowiadały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie przyjemnego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich za dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza i bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w sprawnym poruszaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych świeczników i latarenek, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Zwykle szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie w każdym z miejsc, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja weselna poprawi też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Dekorując samochód także można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najpopularniejszych weselnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle bazuje na motywie przewodnim wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na ślub są pokrowce, które dobiera się pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo istnieje sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje sal weselnych i kościołów

Komentarze są wyłączone.