enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności stosowanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, spajających i wspierających planowanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia wszechstronne sterowanie firmy, wspomaga zarządzanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszystkie ramy działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, ale jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, działając w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada ugruntowaną pozycję w branży, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą pracować oddzielnie, taka sama baza danych dla każdego z kupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na umieszczanie szablonów metod pracy, przydzielanie obowiązków i wypisywanie zestawień i raportów. Działa: składując, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić krążenie informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Z kolei szybki wgląd do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia działanie na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

partner enova

Komentarze są wyłączone.