Katalogowanie

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to łatwy i efektywny sposób na podbicie wyszukiwarek internetowych. Podstawowy pakiet katalogowania zaczyna się już od 100 zł. A wydajność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście oczek w naturalnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza firma zespala wygodne koncepcje z tradycyjnymi technikami pozycjonowania. Dajemy Tobie ofertę wprowadzenia linku prowadzącego do witryny Twojej firmy do prawie 100 moderowanych katalogów internetowych. Oferujemy przyjazne dla Google teksty SEO z opracowaną przez fachowców bogatą ilością słów kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby zaistnieć w sieci. To perfekcyjna taktyka reklamy internetowej. To usługa SEO na którą Cię stać.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Grupa 100 bezpiecznych katalogów internetowych
  • Specjalistyczne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania do wyboru w różnych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Najlepsza ochrona dla Twojej witryny

Case study

Nie planujemy zabierać Ci czasu opowiastkami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skupimy się na zaprezentowaniu Tobie przykładu jednego z naszych Kontrahentów. Sam\a zobaczysz, że nie powinno się nie skorzystać z oferty katalogowania stron w formie, jaką wdrożyliśmy właśnie dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką przedsiębiorstwa oferującego akcesoria pielęgnacyjne do włosów w Toruniu. Swoje produkty oferuje w niewielkim salonie, a także przy pomocy sklepu internetowego. Ma dość dużą konkurencję. Wbrew temu, po opublikowaniu w naszej grupie katalogów stron 40 artykułów SEO z linkiem kierującym do sklepu internetowego, strona internetowa Pani Alicji wzrosła z 25 pozycji na 15. Potem po głębokiej optymalizacji strony www sklepu i opublikowaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa wzrosła o kolejne kilka oczek, docierając do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google. Rezultat dodawania stron do katalogów niezwykle pozytywny. Tym bardziej, iż obecnie Pani Alicja interesuje swoimi produktami większą grupę odbiorców, a zyski z sprzedaży ciągle idą w górę.

Taki jest efekt finalny katalogowania stron. Niektóre elementy wymagają jednak jeszcze dokładniejszego omówienia. Dla przykładu to czemu kładziemy taki nacisk na katalogowanie przy publikowaniu artykułów reklamowych. Według naszych ekspertów teksty SEO są najefektywniejsze przez to, że koncentrują dwa fundamentalne czynniki pozycjonowania – sporą ilość wyrażeń kluczowych i dobrej jakości link odsyłający. Każdy artykuł SEO jest wyjątkowy. Nie kopiujemy zawartości, ponieważ może to wywołać spadek pozycji witryny, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Wyobraź sobie ile różnego rodzaju fraz kluczowych odzwierciedlających oczekiwania klientów Google może znaleźć się w takim tekście. Każdy artykuł SEO to dodatkowo jeden, drogocenny link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich linków, tym wyższa wartość Twojej strony w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to bardzo prosta strategia reklamowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się zdawać. Nie zwlekaj! Sprawdź zaprojektowane przez nas katalogi SEO i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona internetowa, analogicznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.