Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

bezpieczne pozycjonowanie pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie – kluczowe informacje dla początkujących
28 kwietnia, 2017
odzyskiwanie sms z telefonu toruń odzyskiwanie wiadomości android odzyskiwanie danych toruń
Odzyskiwanie danych – wybieraj doświadczone firmy informatyczne
30 kwietnia, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Uroczystość weselna jest niesamowitą ucztą rodzinną, która powinna mocno zakorzenić się w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Świetnie by było w przypadku, jeśliby przywodziła wyłącznie miłe skojarzenia. Każda osoba będąca w związku rozmyśla o idealnym, wytwornym oraz zniewalającym weselu. Więc takim, na którym osoby zaproszone będą doskonale się bawić z zachowaniem kultury i smakiem do samego końca.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

Współcześnie bez przerwy widzimy reklamy w tv upowszechniające wódkę, tytoń oraz pozostałe używki, np. kakao. Nierzadko młode osoby opracowując wesele pragną zadowolić wszystkich, natomiast dobrą drogą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go dużo pijemy wszystko jest poza nami i w ogóle nie przeszkadzają nam już nieprzychylne przytyki wujków, lament najmłodszych gości i swąd papierosów przemieszczający się ponad nimi (mimo iż osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wymyślne dania, rozmaitego rodzaju zabawy oraz niezwykła atmosfera – to wszystko w sumie wystarczy. Przytomność na owych uroczystościach zdarza się niesamowicie rzadko, ale od jakiegoś czasu bardzo dużo par zaczęło upowszechniać powyższy zwyczaj. Dlaczego? – ze względu na niepełnoletnie dzieci, które nie powinny spotykać krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, zaś z drugiej strony – jest to objaw mądrości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, nie tylko przynależących do Kościoła katolickiego, jest zdania: „wspaniała impreza w ogóle nie zależy od ilości wypitego alkoholu” bądź „wcale nie potrzeba alkoholu, żeby dobrze biesiadować”. W przypadku przyjęć weselnych jest to o tyle oryginalne, gdyż w Polsce nadmienione okoliczności od zawsze były suto zakrapiane. Pary, które zdecydowały się dzisiaj na wesele bezalkoholowe przeważnie słyszały nieprzychylne przytyki, rezygnację z uczestnictwa w zabawie albo określenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile zaproszenie wyczynowego wodzireja na ceremonię w sumie nie jest niczym dziwnym, to niedobór napojów wysokoprocentowych – jak najbardziej.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Odpowiednie wesele to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dostosowana do gustów zaproszonych osób. To naturalnie on planuje scenariusz widowiska i planuje różnorakie niespodzianki. Na przyjęciu bezalkoholowym jest wręcz nieodzowny. Słynny DJ to gwarancja wspaniałej imprezy nawet przez dwa dni (razem z poprawinami). Jakie są jego naczelne cele? Poza tym, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to każdorazowe widowisko musi być przez niego odpowiednio wcześnie zakomunikowane oraz pociągnięte. Każdy zaproszony gość ma się wspaniale bawić, choćby ten wyjątkowo nieśmiały. Praca wodzireja zaczyna się niejednokrotnie od wskazania wszystkim zebranym ich miejsc, natomiast potem – wraz z kolejnymi wydarzeniami – wspólnie podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, pokazuje przeróżnego typu animacje. Wszystko to robi w sposób humorystyczny, jednak bynajmniej nie niewłaściwy. Wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na uroczystościach bez napojów wysokoprocentowych. Trzeźwi goście sporo wymagają i to przez długi czas w przyrównaniu do tychże, którzy szybko na początku uroczystości są pod wpływem napojów alkoholowych.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów wysokoprocentowych ma okazję funkcjonować sporo klasycznych uroczystości, np. wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice zamążpójścia. Zamiast trwonić środki na spirytus, musujące wino i szampana, możemy wykazać się trochę lepszą pomysłowością. Wieczór kawalerski jest w stanie trwać choćby parę dni, natomiast w czasie potańcówki Panna Młoda jest szkolona do sprawowania roli wzorowej partnerki. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, w czasie których wcale nie powinny imprezować prawie nagie tancerki. Zabawy i mecze bez napojów z alkoholem są dobrą alternatywą przede wszystkim dla tych realizowanych w starym stylu. Najczęściej Mężowie oświadczają, że pragną bawić się doskonale w czasie ceremonii, a nie tylko kolejnego dnia chwalić się znajomym ile dokładnie udało im się spożyć różnych trunków. Napój wysokoprocentowy jest stosowany w pierwszej kolejności do tego, żeby „zasłaniać” istotne sprawy, m. in. brak odczuwania przyjemności z wydarzenia, przywiązania do krewnych (bądź w ogóle relacji społecznych) czy ujemnego widzenia obcej kultury. Zazwyczaj ludzie niestety nie chcą się pobierać, bowiem nie mają środków finansowych na odpowiednią ilość alkoholu oraz w sumie nie dostrzegają głębszego powodu takiego wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj oczywiście wyłącznie o mocne alkohole, bo wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest dużo więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka i kolejne rodzinne zdarzenia bezalkoholowe nie odróżniają się naprawdę niczym od tych klasycznych. W wyznaczonym miejscu występuje wybitny DJ, na twarzy zaproszonych osób przeważają uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w chmurach, rodzice jednej i drugiej strony trwają przejęci. Tylko nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez jaki nierzadko takie cudowne chwile uchodzą w niepamięć i zastępuje je zawziętość, brak wrażliwości, podłość oraz bijatyki uczestników zabawy.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się dużo więcej, kliknij tutaj – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.