Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeśli poszukujesz najkorzystniejszej techniki reklamowej, zaplecze SEO to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zbiór praktycznych, indywidualnych i bardzo efektywnych stron zapleczowych, czyli domen internetowych promujących Twoją markę i zwiększających pozycję Twojej strony w Google równocześnie. Zaplecze SEO to metoda marketingowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie wzmoże jej popularność w Sieci. Zwyczajnie szersza rozpoznawalność biznesu, pełniejsze dochody i większa ilość Klientów. Jedna propozycja, a tak dużo perspektyw.

Agencja Topranking tworzy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla partnerów reprezentujących różnorodne gałęzie biznesu. Blogi poradnikowe, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony z ofertą – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować jakąkolwiek konfigurację. My wybieramy spersonalizowane rozwiązania, autentyczne treści i wysoką skuteczność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO wykonywane przez Topranking to:

  • Różnorodne formy stron zapleczowych
  • Indywidualna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka moc linków zewnętrznych
  • Perspektywa zarabiania na stronach zapleczowych (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, lub umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wygląd stron
  • Fachowe teksty SEO z bogatą liczbą słów kluczowych

Przejdźmy jednak do rzeczywistych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – instytucji zajmującej się handlem akcesoriów do samochodu. Zaprezentujemy Tobie jak budujemy zaplecze SEO i jakie są efekty wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera nabyliśmy 3 strony i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe zgodne z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odrębną adresację IP, co jest niezwykle istotne przy linkowaniu.

Następnym krokiem było zaprojektowanie designu każdej strony branżowej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, a kolejno na każdej dodaliśmy ciekawe treści z adekwatną ilością fraz kluczowych. Dwie witryny zapleczowe zostały zaprojektowane w formie poradnika, a jedna przedstawiała konkretne produkty, które firma naszego Klienta ma w swojej ofercie.

Potem zoptymalizowaliśmy każdą z stron i rozpoczęliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych zarejestrowali także osobny profil na stronach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas dodajemy nowe informacje o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po jakiś trzech miesiącach zaczęło generować ruch. Nowi odbiorcy zaczęli korzystać z produktów firmy naszego Partnera, co było fundamentalnym założeniem kompletnego mechanizmu budowania zaplecza SEO. Ponadto pozycja strony głównej naszego Klienta zmieniła się, docierając ostatecznie do pierwszej 10 bezpłatnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Tak! Zaplecze SEO jest w stanie konkretnie wpłynąć na popularność Twojej marki. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie sporządzonej usługi i zacznij promować swoją markę w Internecie.