Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

adwokat toruń kancelaria adwokacka kancelaria toruń
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
3 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
7 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Szczupły brzuch jest marzeniem sporej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn. Cudownie by było w przypadku, gdyby był wspaniale umięśniony i cokolwiek wyrzeźbiony (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, na której zależy nam najbardziej podczas uprawiania sportu oraz przy wcielaniu w życie rozmaitych diet. Osoby, jakie dużo biegają, mogą pochwalić się ładnym, szczupłym brzuszkiem i triumfalnie idą po plaży bądź wyprężają się na hamakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest ową strefą ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Możemy też spostrzec takie osoby, jakim krótko mówiąc nie zależy na nadmiernym negliżu i nie pokazują tak entuzjastycznie wyrzeźbionego brzuszka. Nad formą powinniśmy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli chcemy leżeć popołudniami w łóżku zamiast chodzić na fitness w wodzie lub ćwiczyć na trampolinach, wówczas bez wątpienia wcale nie zrealizujemy takiego fantazjowania. Zamiast zachwycającego bikini bądź kąpielówek, będziemy zmuszeni nosić całościowe kostiumy, tankini ze spódniczką lub szorty oraz t-shirt. Każdy mówi: zrób coś z tym, satysfakcjonujące efekty da odpowiednia dieta i siłownia. Jednak czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie banalne, jak wspominają przyjaciele? Czy odpowiednia jest dieta mieszcząca w sobie warzywa i owoce, dużą ilość ruchu i co ważne – brzuszków, aby móc pochwalić się szczupłym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie mówiąc w skrócie nie bazuje wyłącznie na owych łatwych rzeczach, lecz jednocześnie na genetyce, a mianowicie tendencjach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Absolutnie nie można pozbyć się tkanki tłuszczowej tylko w pojedynczym rejonie, korzystny jest uniwersalny trening wszystkich części ciała. Oporny tłuszczyk w naszym ciele spala się równomiernie, inaczej mówiąc – w każdej partii ciała harmonijnie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w TV, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Ważną funkcję odgrywa tu genetyka, gdyż pewne osoby mają poważniejsze tendencje do odkładania tłuszczyku wyłącznie z tego względu, iż ich przodkowie i różne inne osoby z rodziny, także miały z tym spory problem. W czasie wykonywania wyłącznie samych brzuszków z pewnością wcale nie wyeliminujemy szpecących fałdek, gdyż w tymże okresie będziemy zużywać za małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w przygnębiającej nas strefie i po niedługim czasie niekiedy może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów niż przewidywaliśmy. Bicepsy są coraz silniejsze (wykształci się nam stabilne podparcie), tymczasem tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz rozsądnej diety i ruchu generalnego (a więc treningów działających w interesie wszystkich części ciała, a nie jedynie wyselekcjonowanej partii), można zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. W ogóle nie chodzi tutaj jednak o to, aby przez 24 godziny chodzić na masaże jakimiś nadzwyczajnymi urządzeniami…i wybaczyć sobie wspomniane sprawy wymienione wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – zdrowa dieta, aktywność fizyczna oraz terapie kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, ograniczą cellulit, wygładzą fałdki w partiach, na które dieta i ruch absolutnie nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnio takim efektownym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy możliwość skutecznie zredukować komórki tłuszczowe z eksponowanych partii ciała, m in. na biodrach. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o niezwykłe wyrzeźbienie figury po pojedynczym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Profesjonalna głowica ciągnie w podobnych odstępach fragmenty skóry, zaś fale dźwiękowe niszczą komórki lipidowe. Są one zaraz potem wydalane z organizmu przez limfę, a w dalszej kolejności – przez wątrobę. Mamy możliwość także zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje stan skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, usuwa cellulit i redukuje miejscową tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus ma wpływ nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz także na mięśnie. A ściśle: pobudza naszą skórę, tkankę pod skórą i mięśnie, by błyskawicznie oraz skutecznie wyszczuplić ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ oddziałują na niego fale radiowe. Zaś ta okoliczność przyczynia się do tego, iż nasza skóra oraz mięśnie są mocno rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem mamy szansę także usuwać intensywność zmarszczek naokoło oczu i ust, a także podnosić owal twarzy. Wiele osób decyduje się również na innowacyjne zabiegi z użyciem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To prawdopodobnie najciekawsza alternatywa, bo trzeba wdziać specjalny ubiór, zaś kosmetolog wykonuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po owym stroju.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, wypatrujesz profesjonalnego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to kliknij w odnośnik obok – Odchudzanie – a może wynajdziesz akurat to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.